Wrocławskie forum dyskusyjne - dyskusyjne.wroclaw.pl
opuchnięcia pod oczami - Wersja do druku

+- Wrocławskie forum dyskusyjne - dyskusyjne.wroclaw.pl (http://dyskusyjne.wroclaw.pl)
+-- Dział: Forumowicze (/forum-3.html)
+--- Dział: Kobiety (/forum-6.html)
+--- Wątek: opuchnięcia pod oczami (/thread-17.html)



opuchnięcia pod oczami - Meggia - 09-02-2014 10:51 PM

dziewczyny, pomóźcie!!
nie wiem jak sobie z nimi radzić ;/ próbowałam już roll-onów pod oczy, okładów z rumianku, przykładania kostek lodu.... nic nie pomaga ;( obojętnie czy się wyśpię czy nie oczy mam podpuchnięte
może macie na to jakieś sprawdzone sposoby?


RE: opuchnięcia pod oczami - Sonar - 09-02-2014 11:08 PM

hmmm... a może po prostu to taka twoja genetyka, miałem koleżankę, która miała takie oczy od urodzenia.


RE: opuchnięcia pod oczami - Polia - 09-03-2014 05:20 PM

a próbowałaś preparatów z kofeiną? może pomogą. wypróbuj też tabletki odwadniające - może opuchnięcia do po prostu nagromadzona woda?


RE: opuchnięcia pod oczami - Voli - 09-03-2014 06:46 PM

mam podobny problem - próbowałam naprawdę wielu rzeczy, serio; kosmetyczna mnie zobaczyła i powiedziała, że taka moja uroda i nic z tym nie zrobię: faktycznie, na zdjęciach z dzieciństwa też miałam takie podpuchnięcia Wink pogodziłam się już z tym i mam spokój. może u ciebie jest podobna sytuacja?


RE: opuchnięcia pod oczami - Inna - 09-03-2014 09:18 PM

czasami takie opuchnięcia tylko dodają uroku ;D, popatrzcie np. na takiego Benicio del Torro ;D


RE: opuchnięcia pod oczami - Mariana - 09-03-2014 09:46 PM

noooo!!! to dopiero facet Wink bez tych charakterystycznych oczu nie wyglądałby przecież aż tak uroczo Big Grin