Wrocławskie forum dyskusyjne - dyskusyjne.wroclaw.pl
praca, czy studia - Wersja do druku

+- Wrocławskie forum dyskusyjne - dyskusyjne.wroclaw.pl (http://dyskusyjne.wroclaw.pl)
+-- Dział: Forumowicze (/forum-3.html)
+--- Dział: Praca (/forum-5.html)
+--- Wątek: praca, czy studia (/thread-2.html)



praca, czy studia - admin - 09-02-2014 09:51 PM

Mam dylemat jaką drogę obrać w mojej najbliższej przyszłości. Mam wybór pomiędzy pójściem do pracy i zarabianiem własnych pieniędzy, albo pójściem na studia i nie posiadaniem pieniędzy. Co teraz według was jest bardziej opłacalne?


RE: praca, czy studia - Meggia - 09-02-2014 10:45 PM

pójść na studia, załapać się na stypendium i dorabiać w weekendy Big Grin


RE: praca, czy studia - Polia - 09-03-2014 04:55 PM

jest to jakiś pomysł Wink albo iść na dzienne i dorabiać, też się da, wszystko zależy od kierunku studiów, nasze motywacji i tego, jak sobie zorganizujemy czas Wink


RE: praca, czy studia - Voli - 09-03-2014 06:40 PM

zdecydowanie studia!!! bez tego ani rusz, nawet jako sprzątaczki nikogo nie przyjmą; kwalifikacje to teraz podstawa


RE: praca, czy studia - Meggia - 09-03-2014 10:41 PM

dokładnie; szkoda tylko że ich zdobycie nie daje nam ani podwyżek ani awansu tylko własną, wewnętrzną satysfakcję i kolejne linijki tekstu w CV ;/


RE: praca, czy studia - Gissag - 09-05-2014 08:04 PM

co wy gadacie, przecież ludzie ze studiami nie będą pracować jako sprzątaczki, ludziom chyba się w głowach poprzewracało w tych firmach, ludzie z papierem mają dużo większe ambicje, prędzej wyjadą za granicę zmywać za 1000 euro, niż tutaj za 1200zł, gdzie ja żyje <olaboga>