Wrocławskie forum dyskusyjne - dyskusyjne.wroclaw.pl
Praca marzeń - Wersja do druku

+- Wrocławskie forum dyskusyjne - dyskusyjne.wroclaw.pl (http://dyskusyjne.wroclaw.pl)
+-- Dział: Forumowicze (/forum-3.html)
+--- Dział: Praca (/forum-5.html)
+--- Wątek: Praca marzeń (/thread-24.html)



Praca marzeń - Gissag - 09-02-2014 11:36 PM

Gdzie widzicie siebie za 5/10/20 lat jeżeli chodzi o waszą karierę zawodową? Albo też inaczej, gdzie chcielibyście pracować za tyle lat Smile


RE: Praca marzeń - Polia - 09-03-2014 04:46 PM

hm hm Smile no najchętniej pracowałabym w jakiejś niewielkiej, zgranej firmie, gdzie wszyscy by się lubili, odnosili sukcesy i zarabiali krocie ;P


RE: Praca marzeń - Voli - 09-03-2014 06:39 PM

no kto by tak nie chciał Wink mnie wystarczyłaby satysfakcjonująca praca z godną płacą Wink


RE: Praca marzeń - Inna - 09-03-2014 09:15 PM

ja to bym chciała strzec bezludnej wyspy i mieć do dyspozycji w pełni wyposażony barek ;P


RE: Praca marzeń - Mariana - 09-03-2014 09:42 PM

haha Wink myślę, że to jest marzenie wielu ludzi Smile moja praca marzeń to byłaby praca w domu - mój zawód na to pozwala, ale szef nie chce się zgodzić; ale kto wie, może się wkrótce odważę, założę własną firmę i sama sobie będę szefem? Big Grin


RE: Praca marzeń - Meggia - 09-03-2014 10:40 PM

ja chciałabym móc wychodzić z pracy i nie zabierać jej do domu - nie musieć nic dokańczać, przemyśleć czy zaplanować, czysta praca od - do bez czegokolwiek związanego z nią poza ściśle wyznazconymi godzinami


RE: Praca marzeń - Gissag - 09-05-2014 08:05 PM

a ja ostatnio czytałem o pracy, testera łóżek w jakimś hotelu. Delikwent miał spędzać jedną noc w każdym pokoju, a było ich tam bardzo, bardzo dużo