Wrocławskie forum dyskusyjne - dyskusyjne.wroclaw.pl
co z tą Ukrainą? :/ - Wersja do druku

+- Wrocławskie forum dyskusyjne - dyskusyjne.wroclaw.pl (http://dyskusyjne.wroclaw.pl)
+-- Dział: Forumowicze (/forum-3.html)
+--- Dział: Dyskusja (/forum-9.html)
+--- Wątek: co z tą Ukrainą? :/ (/thread-28.html)



co z tą Ukrainą? :/ - Polia - 09-03-2014 06:11 PM

jak myślicie, czy ta cała niewypowiedziana wojna w końcu się skończy? i czy skończy się dobrze? strasznie długo to już trwa i tyle osób zginęło...


RE: co z tą Ukrainą? :/ - Voli - 09-03-2014 07:02 PM

coś mi się dziś obiło o uszy, że podobno podpisali jakieś stałe zawieszenie broni? ktoś coś wie na ten temat? może to w końcu tak oczekiwany początek końca kryzysu Smile


RE: co z tą Ukrainą? :/ - Inna - 09-03-2014 09:28 PM

no to ja przed chwilą czytałam że Kreml odwołuje to, że niby się dogadali z Poroszczenką ;/ żal mi tych ludzi którzy cierpią przez ten konflikt


RE: co z tą Ukrainą? :/ - Mariana - 09-03-2014 09:56 PM

strasznie mnie dziwi, że mimo rzekomego zaangażowania prawie całego świata jeszcze nie udało się rozwiązać tego kryzysu...


RE: co z tą Ukrainą? :/ - Meggia - 09-03-2014 10:54 PM

moim zdaniem to się skończy zagarnięciem całej Ukrainy bądź jej sporej częśći przez Rosję


RE: co z tą Ukrainą? :/ - Viktor - 09-05-2014 07:13 PM

Rosja będzie pozwalała sobie na coraz więcej, nie ma co czekać, trzeba szykować broń i zbroić naszą wschodnią granicę


RE: co z tą Ukrainą? :/ - Gissag - 09-05-2014 07:41 PM

ostatnio rozmawiałem z księdzem, który wracając z misji na kazachstanie wracał przez Ukrainę i wysiadł w doniecku, tam zgarnęli go separatyści i musiał interweniować nasz MSZ i sikorski. Na szczęście udało im się go wyciągnąć z ich rąk.