Wrocławskie forum dyskusyjne - dyskusyjne.wroclaw.pl
Nowy, czy używany samochód? - Wersja do druku

+- Wrocławskie forum dyskusyjne - dyskusyjne.wroclaw.pl (http://dyskusyjne.wroclaw.pl)
+-- Dział: Forumowicze (/forum-3.html)
+--- Dział: Mężczyźni (/forum-7.html)
+--- Wątek: Nowy, czy używany samochód? (/thread-5.html)



Nowy, czy używany samochód? - admin - 09-02-2014 10:27 PM

Jakie widzicie plusy/minusy używanych oraz nowych samochodów? Chciałbym zrobić takie wielkie porównanie na ten temat. Dzięki temu tematowi moglibyśmy przestrzec tych, którzy zamierzają kupić pojazd czterokołowy


RE: Nowy, czy używany samochód? - Meggia - 09-02-2014 10:55 PM

to zależy od tego jaka marka i w jakim stanie Wink u mnie w rodzinie zawsze kupowało się używane auta i zawsze wszyscy byli zadowoleni, trzeba je tylko bardzo starannie sprawdzić, żeby nie było żadnych przykrych niespodzianek ;P


RE: Nowy, czy używany samochód? - Sonar - 09-02-2014 11:12 PM

nie boicie się, że ktoś sprzeda wam jakiś bubel?


RE: Nowy, czy używany samochód? - Polia - 09-03-2014 05:51 PM

no ale przecież jak pisze koleżanka - trzeba wszystko dokładnie sprawdzić Wink jeśli mamy w rodzinie mechanika albo kogoś kto wybitnie zna się na samochodach, warto z taką osobą wybrać się na oględziny naszego ewentualnego przyszłego auta, na pewno wychwyci on wszelkie buble


RE: Nowy, czy używany samochód? - Voli - 09-03-2014 06:52 PM

ja tam nie odważyłabym się na kupowanie używanego auta, jakoś zawsze bym podejrzewała że jednak czegoś nie zauważyłam, że była jakaś ukryta wada i tak dalej i plułabym sobie w brodę że kupiłam taki samochód


RE: Nowy, czy używany samochód? - Inna - 09-03-2014 09:24 PM

zależy na jaki kogo stać Smile wiadomo przecież, że jak kasa nie gra roli, to kupuje się nowy


RE: Nowy, czy używany samochód? - Meggia - 09-03-2014 10:48 PM

no ba, to jest sprawa oczywista w takim przypadku Wink


RE: Nowy, czy używany samochód? - Viktor - 09-05-2014 07:34 PM

jak są pieniądze, to nie ma wątpliwości, że bierze się nowy, wtedy masz długą gwarancję na taki samochód