Wrocławskie forum dyskusyjne - dyskusyjne.wroclaw.pl
Dobry zawód? - Wersja do druku

+- Wrocławskie forum dyskusyjne - dyskusyjne.wroclaw.pl (http://dyskusyjne.wroclaw.pl)
+-- Dział: Forumowicze (/forum-3.html)
+--- Dział: Praca (/forum-5.html)
+--- Wątek: Dobry zawód? (/thread-8.html)



Dobry zawód? - admin - 09-02-2014 10:36 PM

Co w dzisiejszym świecie może okazać się dobrym zawodem? Jak myślicie co jest najbardziej dochodowe? Tylko tak abym nie musiał wyjeżdżać stąd, tak jak nasz drogi premier i kilka milionów Polaków Tongue


RE: Dobry zawód? - Meggia - 09-02-2014 10:43 PM

haha Wink no ale widzisz, skoro nawet premier wyjechał, to już chyba dla nikogo w tym kraju nie ma szans ;P


RE: Dobry zawód? - Sonar - 09-02-2014 10:45 PM

on coś wie, czego my jeszcze nie wiemy. Pewnie sprzedał nasz kraj Ruskim albo innym i teraz uciekł.


RE: Dobry zawód? - Polia - 09-03-2014 04:50 PM

ej, co wy tak na niego naskakujecie ;/ mnie się wydaje żę on był bardzo dobrym premierem mimo wszystko, zastanówcie się tak na poważnie i powiedzcie - naprawdę macie na co narzekać? lepiej poczekać z lamentowaniem do wyborów,po nich podobno pis ma niesamowicie duże szanse na przejęcie włądzy Tongue


RE: Dobry zawód? - Voli - 09-03-2014 06:40 PM

a propos - mnie wydaje się że w dzisiejszym świecie warto postawić na nowoczesne technologię i naukę języków obcych, to ma przyszłość


RE: Dobry zawód? - Inna - 09-03-2014 09:13 PM

języki na pewno, technologia raczej też, choć trzeba z nią być bardzo na bieżąco, bo niesamowicie się zmienia; ja bym jeszcze postawiła na takie rzeczy bankowo-ekonomiczne, moim zdaniem to też ma przyszłość Wink


RE: Dobry zawód? - Mariana - 09-03-2014 09:42 PM

moim zdaniem problemów z pracą nigdy nie będą mieć piekarnie i zakłady pogrzebowe Big Grin


RE: Dobry zawód? - Meggia - 09-03-2014 10:37 PM

haha Wink no i pewnie jeszcze szpitale i salony piękności, jakoś nie wydaje mi się, żeby ludzkość w najbliższym czasie wynalazła lekarstwo na długowieczność i niekończącą się młodość Big Grin


RE: Dobry zawód? - Gissag - 09-05-2014 08:08 PM

haha banki też na dzień dzisiejszy nie są do powalenia, więc to dobry kierunek